Ana Sayfa  /  ANTALYA MAGAZİN  /  Haluk Levent, iş insanı Erdoğan Uludağ'ın gerçek Robin Hood olmadığını açıkladı
  • Facebook da Paylaş
Haluk Levent, iş insanı Erdoğan Uludağ'ın gerçek Robin Hood olmadığını açıkladı
  • 14-02-2020
  • 0 yorum
  • 30334 okunma
Türkiye'de birçok gecekondu mahallesine giderek yardımda bulunan "Robin Hood" lakaplı hayırseverle ilgili Haluk Levent açıklama yaptı. İş insanı Erdoğan Uludağ'ın haberlere konu olan "Robin Hood" olmadığını söyleyen Levent, "Sevgili Erdoğan kardeşimiz de bir hayırsever. Ben ise Robin Hood'u tanıyorum. O isterse ismini açıklarım ama istemiyor" dedi.

Birçok gecekondu bölgesinde yoksul ailelerin bakkal borçlarını kapatan ve çok sayıda yardımda bulunan gizemli hayırseverin kimliğinin İstanbul'da tekstil sektöründe faaliyet gösteren iş insanı Erdoğan Uludağ olduğu iddia edilmişti.

"ROBİN HOOD'U TANIYORUM AMA İSMİNİ AÇIKLAMAMI İSTEMİYOR"

Gündeme bomba gibi düşen iddia ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü sanatçı Haluk Levent, "Sevgili Erdoğan kardeşimiz de bir hayırsever ve o da zaten Robin Hood olmadığını söyledi.Ben ise Robin Hood'u tanıyorum. O isterse ismini açıklarım ama istemiyor." ifadelerini kullandı.

Haluk Levent'in gerçek "Robin Hood"u tanıdığını açıklamasının ardından sosyal medyada yaptığı paylaşımın altına çok sayıda yorum geldi. Sanatçının takipçileri Haluk Levent'ten gerçek "Robin Hood"un kimliğini açıklamasını istediler.

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV